Tuesday, April 18, 2006

G81: at Buffalo 16/04/2006

Klonowe Liście rozbite w Buffalo

Toronto 0:6 Buffalo (0:2, 0:2, 0:2)

Dla Leafs nie trafił nikt
Dla Sabres trafiali: Brian Campbell (I, 01:56), Chris Drury (I, 03:04, PP), Paul Gastad (II, 14:48), Jason Pominville (II, 15:27), Chris Drury (III, 10:33, PP), Thomas Vanek (III, 14:51)
Bramkarze: Tellqvist 34 obrony; Miller 31 obron
Kontuzjowani: Carlo Colaiacovo (wstrząśnienie mózgu), Eric Lindros (nadgarstek), Andy Wozniewski (ramię), Ed Belfour (plecy), Alexander Khavanov (stopa), Jason Allison (dłoń).Zdjęcie: Dzięki Ryanowi Millerowi i jego 31 obronom, Sabres nie są już jedną z dwóch drużyn bez shutoutu w tym sezonie. (AP)

Zawodnicy Leafs zaczęli mecz przeciwko silnemu zespołowi Buffalo wiedząc już, że nie zagrają w tegorocznch playoffach. O tym, że z drużyny uszło już powietrze świadczy wynik spotkania.

"To rozczarowujące, co stało się wczoraj," mówił kapitan Toronto, Mats Sundin. "Jesteśmy jednak profesjonalistami i powinniśmy byli lepiej się dzisiaj zaprezentować."

"Wielu moich zawodników odpuściło sobie dzisiejsze spotkanie," stwierdził trener Leafs, Pat Quinn.

Po utraceniu szans na grę w playoffach w bramce Klonowych Liści zagrał Mikael Tellqvist. Przy braku zaangażowania kolegów w grze obronnej, aż sześciokrotnie musiał wyjmować krążek z siatki.

W trzeciej tercji gry doszło do kilku poważniejszych incydentów. Tie Domi został wyrzucony z meczu za sprowokowanie bójki z Jayem McKee.

Gracza Buffalo, Andrew Petersa spotkała taka sama kara po niewybrednym zachowaniu na pięć minut przed końcem spotkania. Machnął on bowiem kijem przed ławką rezerwowych Leafs, co zauważyli sędziowie i słusznie uznali za niesportowe zachowanie.

Warte uwagi:
# Możliwe, że Leafs stracili skutecznego ostatnio centra na ostatni mecz przeciwko Penguins. Nik Antropov, bo o nim mowa nie powrócił do gry po tym jak kulejąc zszedł do szatni Toronto na kilka minut przed końcem pierwszej tercji.

Następny mecz: 18 kwietnia 2006 - Pittsburgh at Toronto.

0 Comments:

Post a Comment

<< Home


Counters